Hitro iskanje
 Prireditve:  
PON TOR SRE ČET PET SOB NED
30 31 1 2 3 4 5
English
Deutsch
Italiano
PONEDELJEK
30
Marec


Današnje prireditve v Sloveniji

festival  gledališče in opera  izobraževalna prireditev  ostale prireditve  ples  prireditve za mladino in otroke  razstava  strokovno srečanje  športna prireditev 

 ples
  Ples BITI

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
 razstava
  Galerija Lojzeta Spacala in Kraška hiša

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: grad Štanjel
  Spominska soba podpisa delne nemške kapitulacije

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
  Marta Frei: Back to blue – Nazaj v modro

 

Termin: 5. - 31. mar. 
 Lokacija:
  Razstavišče Vile Mojce

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Vila Mojca, Cesta Borisa Kraigherja 5, 3320 Velenje
  Virtualni Muzej

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Ljubljanski grad, 1000 Ljubljana
  Stalna zbirka Kovaško-livarskega muzeja

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Kovaško-livarski muzej,
  Ana in Teddy: Medved v Sloveniji

 

Termin: 9. sep.  2014 - 3. dec.  2015 ob 18h
 Lokacija: Tehniški muzej Slovenije-Bistra pri Vrhniki, Bistra pri Vrhniki, 1353 Borovnica
  Razstava: Gorenje na dotik

 

Termin: 9. okt.  2014 - 1. sep.  2015 ob 18h
 Lokacija: Tehniški muzej Slovenije-Bistra pri Vrhniki, Bistra pri Vrhniki, 1353 Borovnica
  Občasna razstava Ob izvirih mineralnih voda

 

Termin: 3. mar.  - 5. apr.  ob 18h
 Lokacija: Tehniški muzej Slovenije-Bistra pri Vrhniki, Bistra pri Vrhniki, 1353 Borovnica
  Razstava risb Mateja Juriča

 

Termin: 21. mar.  - 20. apr.  med 8h in 15h vsak pon., tor., sre., cet. in pet.
 Lokacija: Galerija Mat kultra,
  Galerija eMCe plac

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: eMCe plac, Šaleška 3, Velenje
  Kavčnikova domačija v Zavodnjah (pri Šoštanju)

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Kavčnikova domačija v Zavodnjah,
 Organizator: Muzej Velenje, Ljubljanska 54 3320 Velenje
  Spominska soba na Graški Gori

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Graška Gora,
 Organizator: Muzej Velenje, Ljubljanska 54 3320 Velenje
  Razstave v Muzeju Velenje na Velenjskem gradu

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Muzej Velenje, Ljubljanska 54, 3320 Velenje
 Organizator: Muzej Velenje, Ljubljanska 54 3320 Velenje
  Spletna razstava

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Galerija Media Nox, židovska ulica 12, 2000 Maribor
 Organizator: MKC Maribor, Ljubljanska ulica 4 2000 Maribor
  Stalna prodajna razstava slik Petrine Vake

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Galerija Petrina, Slovenska ulica 31, 2000 Maribor
 Organizator: Galerija Petrina, Slovenska ulica 31 2000 Maribor
  ZBIRKA ŽELEZNIŠKIH EKSPONATOV

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Pragersko, 0 Pragersko
 Organizator: TD BREZA Pragersko - Gaj, Kacova ulica 12 2331 Pragersko
  Stalne razstave v Hiši Stare trte

 

Termin: med 10h in 18h vsak pon., tor., sre., cet., pet., sob., ned. in praz.
 Lokacija: Hiša Stare trte, Vojašniška 8, 2000 Maribor
 Organizator: Zavod za turizem Maribor - Pohorje, Partizanska 47 2000 Maribor
  Potujoča razstava o dobrih ljudeh

 

Termin: 28. jan.  - 31. mar.  med 8h in 16h vsak pon., tor., sre., cet. in pet.
 Lokacija: Sinagoga Maribor, Židovska ulica 4, 2000 Maribor
 Organizator: Center judovske kulturne dediščine Sinagoga Maribor,
  Razstava METULJI SVETA

 

Termin: med in 15:30 vsak pon., tor., sre., cet., pet., sob. in ned.
 Lokacija: Vivarij Proteus pri Postojnski jami, Jamska cesta 30, 6230 Postojna
 Organizator: Postojnska jama d.d.,
  RAZSTAVA "AKVARELNA PRELIVANJA"

 

Termin: 11. feb.  - 13. apr. 
 Lokacija: Galerija Amata, Trg padlih borcev 5 (poleg Knjižnice),
 Organizator: OBČINA POSTOJNA IN ZAVOD ZNANJE POSTOJNA – JAVNI ZAVOD ,
  »VELIKA NOČ U PUDGURI ENKRAT IN DNS«

 

Termin: 30. mar.  - 6. apr. 
 Lokacija: Studeno,
 Organizator: TD Pudgura in ŽPS Studeno,
 prireditve za mladino in otroke
  Mini teater

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
  USTVARJALNE DELAVNICE

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
  Pekarna Dobiš-daš

 

Termin: ob 16h vsak pon.
 Lokacija: MISC Infopeka, Ob železnici 8, 2000 Maribor
 Organizator: Pekarna - magdalenske mreže , Ob železnici 8 2000 Maribor
  MojaUstvarjalnica Maribor: Ustvarjalno otroštvo

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: MojaUstvarjalnica- likovna šola, tečaji in delavnice, Za tremi ribniki 27 2000 Maribor
 izobraževalna prireditev
  TEČAJI LIČENJA

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
  LIKOVNI KROŽEK V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
  Jezikovne delavnice

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MLADINSKI CENTER CELJE, Mariborska, 3000 Celje
  MojaUstvarjalnica Maribor: Začetni tečaj Umetniške grafike

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: MojaUstvarjalnica- likovna šola, tečaji in delavnice, Za tremi ribniki 27 2000 Maribor
  MojaUstvarjalniva Maribor: Nadaljevalni tečaj umetniške grafike

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: MojaUstvarjalnica- likovna šola, tečaji in delavnice, Za tremi ribniki 27 2000 Maribor
  Brezplačne inštrukcije

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Mladinski center Zagorje ob Savi, Cesta 9.avgusta 48, 1410 Zagorje ob Savi
 Organizator: Mladinski center Zagorje ob Savi, Cesta 9.avgusta 48 1410 Zagorje ob Savi
  Angleški pogovorni kotiček

 

Termin: 7. jan.  - 27. maj  ob 11h
 Lokacija: Mladinski center Zagorje ob Savi, Cesta 9.avgusta 48, 1410 Zagorje ob Savi
 Organizator: Mladinski center Zagorje ob Savi, Cesta 9.avgusta 48 1410 Zagorje ob Savi
 ostale prireditve
  OBISK GROFOVE JAME

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Brestovica pri Komnu
  PRIREDITVE V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Komen, Kosovelova knjižnica, Kras
  Vnos zbirnih vlog 2015 za ukrepe kmetijske politike

 

Termin: 2. mar.  - 6. maj 
 Lokacija:
  Kreativne delavnice

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MLADINSKI CENTER CELJE, Mariborska, 3000 Celje
  Plesne delavnice

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MLADINSKI CENTER CELJE, Mariborska, 3000 Celje
  Nedeljsko vodenje po Štanjelu

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Turistično informacijski center Štanjel, Grad Štanjel, 6222 Štanjel
  Javni razpis za oddajo neprofitnih stanovanj v najem za leto 2015 in 2016

 

Termin: 20. mar.  - 20. apr. 
 Lokacija: Občina Zagorje ob Savi,
  Spice up your life

 

Termin: 24. mar.  - 24. apr. 
 Lokacija: Mladinski center Zagorje, Cesta 9. avgusta 48, 1410 Zagorje ob Savi
  Tetsushi Higashino: Kemično orožje MW

 

Termin: med 17h in 18h vsak pon., tor., sre., cet., pet., sob. in ned.
 Lokacija: KC Pekarna,
 Organizator: Pekarna - magdalenske mreže , Ob železnici 8 2000 Maribor
  Knjižnica tete Rose vabi

 

Termin: med 14h in 18h vsak pon., tor., sre., cet. in pet.
 Lokacija: MISC Infopeka, Ob železnici 8, 2000 Maribor
 Organizator: Pekarna - magdalenske mreže , Ob železnici 8 2000 Maribor
  MCP POSTOJNA-SPORED PRIREDITEV 2015

 

Termin: 12. jan.  - 23. maj 
 Lokacija: Mladinski center Postojna, Vilharjeva 14, 6230 Postojna
 Organizator: Mladinski center Postojna, Vilharjeva 14 6230 Postojna
  USTVARJALNI NATEČAJ ZA OTROKE IN MLADINO

 

Termin: 3. - 31. mar. 
 Lokacija: Notranjski muzej Postojna, Kolodvorska cesta 3, Postojna,
 Organizator: Občina Postojna in Zavod Znanje Postojna, OE Notranjski muzej Postojna,
  PRIREDITVE V MARCU 2015

 

Termin: 11. - 31. mar. 
 Lokacija: RAZLIČNE LOKACIJE,
 Organizator: RAZLIČNI ORGANIZATORJI,
  Prireditve v organizaciji Turistične zveze Brkini, Kras, Notranjska

 

Termin: 30. jan.  - 31. dec. 
 Lokacija: RAZLIČNE LOKACIJE,
 Organizator: Turistična zveza Brkini, Kras, Notranjska,
  KOLEDAR PRIREDITEV BRKINI, KRAS, NOTRANJSKA, MAREC 2015.

 

Termin: 6. - 31. mar. 
 Lokacija: RAZLIČNE LOKACIJE,
 Organizator: Turistična zveza Brkini, Kras, Notranjska,
 športna prireditev
  Šport in rekreacija

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MLADINSKI CENTER CELJE, Mariborska, 3000 Celje
  Uživaj v ZUMBI!

 

Termin: 5. mar.  - 28. maj  ob 19h
 Lokacija: Mladinski center Zagorje ob Savi, Cesta 9.avgusta 48, 1410 Zagorje ob Savi
 Organizator: Mladinski center Zagorje ob Savi, Cesta 9.avgusta 48 1410 Zagorje ob Savi
  ZačeTEK: Tekaški treningi in druženja (obvezne prijave na info@mczos.si)

 

Termin: 2. mar.  - 28. sep.  ob 18h
 Lokacija: Europark Zagorje,
 Organizator: Mladinski center Zagorje ob Savi, Cesta 9.avgusta 48 1410 Zagorje ob Savi
  Brezplačna odbojka (obvezne prijave na info@mczos.si)

 

Termin: 4. mar.  - 27. maj  ob 16h
 Lokacija: Telovadnica OŠ Ivana Skvarče,
 Organizator: Mladinski center Zagorje ob Savi, Cesta 9.avgusta 48 1410 Zagorje ob Savi
  Brezplačna košarka (obvezne prijave na info@mczos.si)

 

Termin: 6. mar.  - 29. maj  ob 18h
 Lokacija: Telovadnica OŠ Ivana Skvarče,
 Organizator: Mladinski center Zagorje ob Savi, Cesta 9.avgusta 48 1410 Zagorje ob Savi
 festival
  Borza veščin

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Facebook: Borza veščin, Ob železnici 16, 2000 Maribor
 Organizator: MKC Maribor, Ljubljanska ulica 4 2000 Maribor
 gledališče in opera
  Gledališka predstava: Norci iz Helma

 

Termin: 30. mar.  ob 11h
 Lokacija: Dom kulture Slovenske Konjice,
  ODMEVI IZ PRAHU - plesno - glasbena predstava

 

Termin: 11. - 30. mar. 
 Lokacija: Kulturni dom Postojna, Prešernova ullica 1, 6230 Postojna
 Organizator: Občina Postojna, Ljubljanska cesta 4 6230 Postojna
  »V DRUGO GRE RADO« -gledališka predstava

 

Termin: 14. mar.  - 11. apr. 
 Lokacija: Kulturni dom Postojna, Prešernova ullica 1, 6230 Postojna
 Organizator: KUD Planina,
 strokovno srečanje
  Zbiranje pobud v zvezi z obnovo GGN GGE Dobovec-Kum

 

Termin: 26. feb.  - 31. maj 
 Lokacija:
  Podjetniška predstava

 

Termin: 30. mar.  ob 9h
 Lokacija: Regionalni center za razvoj d.o.o., Podvine 36, 1410 Zagorje ob Savi
  Banka idej

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
 Organizator: MKC Maribor, Ljubljanska ulica 4 2000 Maribor
































































© 2003 CHP - Center za Heterogeno Procesiranje

Slovenj Gradec Velenje Koper Nova Gorica Postojna Jesenice Kranj Ljubljana Novo Mesto Krško Celje Maribor Ptuj Murska Sobota