Hitro iskanje
 Prireditve:  
SOB NED PON TOR SRE ČET PET
25 26 27 28 29 30 1
English
Deutsch
Italiano
SOBOTA
25
April


Današnje prireditve v Sloveniji

festival  izobraževalna prireditev  koncert  ostale prireditve  ples  prireditve za mladino in otroke  razstava  strokovno srečanje  športna prireditev 

 ples
  Ples BITI

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
 razstava
  GALERIJA IN VRT POD KOSTANJI

 

Termin: med 11h in 18h vsako sob., ned. in praz.
 Lokacija: Kobdilj, Štanjel
  Galerija Lojzeta Spacala in Kraška hiša

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: grad Štanjel
  Spominska soba podpisa delne nemške kapitulacije

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
  Damijan Šturm: »Več«

 

Termin: 2. - 30. apr.  ob 19h
 Lokacija:
  Razstavišče Vile Mojce

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Vila Mojca, Cesta Borisa Kraigherja 5, 3320 Velenje
  Virtualni Muzej

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Ljubljanski grad, 1000 Ljubljana
  Stalna zbirka Kovaško-livarskega muzeja

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Kovaško-livarski muzej,
  Ana in Teddy: Medved v Sloveniji

 

Termin: 9. sep.  2014 - 3. dec.  2015 ob 18h
 Lokacija: Tehniški muzej Slovenije-Bistra pri Vrhniki, Bistra pri Vrhniki, 1353 Borovnica
  Razstava: Gorenje na dotik

 

Termin: 9. okt.  2014 - 1. sep.  2015 ob 18h
 Lokacija: Tehniški muzej Slovenije-Bistra pri Vrhniki, Bistra pri Vrhniki, 1353 Borovnica
  Galerija eMCe plac

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: eMCe plac, Šaleška 3, Velenje
  Arheološka zbirka Fluvio Frigido - Kastra - Flovio - Ajdovščina in zbirka Fosilov Staneta Bačarja

 

Termin: med 13h in 18h vsako sob. in ned.
 Lokacija:
 Organizator: Goriški muzej , 5000 Nova Gorica
  Kavčnikova domačija v Zavodnjah (pri Šoštanju)

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Kavčnikova domačija v Zavodnjah,
 Organizator: Muzej Velenje, Ljubljanska 54 3320 Velenje
  Spominska soba na Graški Gori

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Graška Gora,
 Organizator: Muzej Velenje, Ljubljanska 54 3320 Velenje
  Razstave v Muzeju Velenje na Velenjskem gradu

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Muzej Velenje, Ljubljanska 54, 3320 Velenje
 Organizator: Muzej Velenje, Ljubljanska 54 3320 Velenje
  110 LET KNJIŽNICE BENA ZUPANČIČA POSTOJNA

 

Termin: 24. apr.  - 14. maj 
 Lokacija: Knjižnica Bena Zupančiča Postojna, Trg padlih borcev 5, 6230 Postojna
 Organizator: Knjižnica Bena Zupančiča Postojna, Trg padlih borcev 5 6230 Postojna
  Spletna razstava

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Galerija Media Nox, židovska ulica 12, 2000 Maribor
 Organizator: MKC Maribor, Ljubljanska ulica 4 2000 Maribor
  Etnološka razstava Ljudska umetnost na Gorenjskem

 

Termin: ob 10h vsak tor., sre., cet., pet., sob. in ned.
 Lokacija: Mestna hiša, Glavni trg, 4000 Kranj
 Organizator: Gorenjski muzej Kranj, Tomšičeva ulica 44 4000 Kranj
  Arheološka razstava Železna nit

 

Termin: med 10h in 18h vsak tor., sre., cet., pet., sob. in ned.
 Lokacija: Mestna hiša, Glavni trg, 4000 Kranj
 Organizator: Gorenjski muzej Kranj, Tomšičeva ulica 44 4000 Kranj
  Dr.France Prešeren - življenje in delo

 

Termin: med 10h in 18h vsak tor., sre., cet., pet., sob. in ned.
 Lokacija: Prešernova hiša, Prešernova ulica 7, 4000 Kranj
 Organizator: Gorenjski muzej Kranj, Tomšičeva ulica 44 4000 Kranj
  Stalna prodajna razstava slik Petrine Vake

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Galerija Petrina, Slovenska ulica 31, 2000 Maribor
 Organizator: Galerija Petrina, Slovenska ulica 31 2000 Maribor
  ZBIRKA ŽELEZNIŠKIH EKSPONATOV

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Pragersko, 0 Pragersko
 Organizator: TD BREZA Pragersko - Gaj, Kacova ulica 12 2331 Pragersko
  Stalne razstave v Hiši Stare trte

 

Termin: med 10h in 18h vsak pon., tor., sre., cet., pet., sob., ned. in praz.
 Lokacija: Hiša Stare trte, Vojašniška 8, 2000 Maribor
 Organizator: Zavod za turizem Maribor - Pohorje, Partizanska 47 2000 Maribor
  Slađana Matić Trstenjak: Nebo joka

 

Termin: 2. apr.  - 29. maj 
 Lokacija: Sinagoga Maribor, Židovska ulica 4, 2000 Maribor
 Organizator: Center judovske kulturne dediščine Sinagoga Maribor,
  Razstava METULJI SVETA

 

Termin: med in 15:30 vsak pon., tor., sre., cet., pet., sob. in ned.
 Lokacija: Vivarij Proteus pri Postojnski jami, Jamska cesta 30, 6230 Postojna
 Organizator: Postojnska jama d.d.,
  Razstava ''Romski genocid – del evropske zgodovine''

 

Termin: 9. apr.  - 7. maj 
 Lokacija: Združenje EPEKA, so. p., Koroška cesta 8, 2000 Maribor
 Organizator: Združenje EPEKA, so. p., Koroška cesta 8 2000 Maribor
 koncert
  Campo Krizi - Pesmi upora

 

Termin: 25. apr.  ob 19h
 Lokacija:
  KONCERT "PIVO IN ČEVAPI"

 

Termin: 23. - 25. apr. 
 Lokacija: Mladinski center Postojna, Vilharjeva 14, 6230 Postojna
 Organizator: Mladinski center Postojna, Vilharjeva 14 6230 Postojna
  10 ODTENKOV ELUMA

 

Termin: 20. - 26. apr. 
 Lokacija: Dvorana Glasbene šole Postojna, Ljubljanska cesta 10, 6230 Postojna
 Organizator: Kulturno društvo Elum,
 prireditve za mladino in otroke
  Mini teater

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
  USTVARJALNE DELAVNICE

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
  MojaUstvarjalnica Maribor: Ustvarjalno otroštvo

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: MojaUstvarjalnica- likovna šola, tečaji in delavnice, Za tremi ribniki 27 2000 Maribor
 izobraževalna prireditev
  TEČAJI LIČENJA

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
  LIKOVNI KROŽEK V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
  Jezikovne delavnice

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MLADINSKI CENTER CELJE, Mariborska, 3000 Celje
  Delavnica izdelovanja intarzije

 

Termin: 25. apr.  ob 9:30
 Lokacija: Tehniški muzej Slovenije-Bistra pri Vrhniki, Bistra pri Vrhniki, 1353 Borovnica
  MojaUstvarjalnica Maribor: Začetni tečaj Umetniške grafike

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: MojaUstvarjalnica- likovna šola, tečaji in delavnice, Za tremi ribniki 27 2000 Maribor
  MojaUstvarjalniva Maribor: Nadaljevalni tečaj umetniške grafike

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice, Za tremi ribniki 27, 2000 Maribor
 Organizator: MojaUstvarjalnica- likovna šola, tečaji in delavnice, Za tremi ribniki 27 2000 Maribor
  Brezplačne inštrukcije

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Mladinski center Zagorje ob Savi, Cesta 9.avgusta 48, 1410 Zagorje ob Savi
 Organizator: Mladinski center Zagorje ob Savi, Cesta 9.avgusta 48 1410 Zagorje ob Savi
  Angleški pogovorni kotiček

 

Termin: 7. jan.  - 27. maj  ob 11h
 Lokacija: Mladinski center Zagorje ob Savi, Cesta 9.avgusta 48, 1410 Zagorje ob Savi
 Organizator: Mladinski center Zagorje ob Savi, Cesta 9.avgusta 48 1410 Zagorje ob Savi
 ostale prireditve
  OBISK GROFOVE JAME

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Brestovica pri Komnu
  PRIREDITVE V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Komen, Kosovelova knjižnica, Kras
  Vnos zbirnih vlog 2015 za ukrepe kmetijske politike

 

Termin: 2. mar.  - 6. maj 
 Lokacija:
  Kreativne delavnice

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MLADINSKI CENTER CELJE, Mariborska, 3000 Celje
  Plesne delavnice

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MLADINSKI CENTER CELJE, Mariborska, 3000 Celje
  Nedeljsko vodenje po Štanjelu

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Turistično informacijski center Štanjel, Grad Štanjel, 6222 Štanjel
  Prireditev v počastitev 27. aprila, Dneva upora proti okupatorju

 

Termin: 25. apr.  ob 19h
 Lokacija: Kulturni center Delavski dom Zagorje, Cesta 9. avgusta 1, 1410 Zagorje ob Savi
  Tržnica občine Rače-Fram

 

Termin: med 9h in 11h vsako sob.
 Lokacija: Dvorišče gradu Rače, Grajski trg 14, 2327 Rače
 Organizator: Občina Rače-Fram, Grajski trg 14 2327 Rače
  Nočno kopanje v hotelu Habakuk

 

Termin: ob 20h vsako sob.
 Lokacija: Hotel Habakuk, Pohorska ulica 59, 2000 Maribor
 Organizator: Terme Maribor, Ulica Heroja Šlandra 10 2000 Maribor
  Tetsushi Higashino: Kemično orožje MW

 

Termin: med 17h in 18h vsak pon., tor., sre., cet., pet., sob. in ned.
 Lokacija: KC Pekarna,
 Organizator: Pekarna - magdalenske mreže , Ob železnici 8 2000 Maribor
  POSTAVITEV DRUŽINE – Kako razplesti družinsko karmo?

 

Termin: 25. apr. 
 Lokacija: Ljubljana,
 Organizator: Šola čustvene inteligence, Ruska 13 1000 Ljubljana
  MCP POSTOJNA-SPORED PRIREDITEV 2015

 

Termin: 12. jan.  - 23. maj 
 Lokacija: Mladinski center Postojna, Vilharjeva 14, 6230 Postojna
 Organizator: Mladinski center Postojna, Vilharjeva 14 6230 Postojna
  Tržnica občine Rače - Fram

 

Termin: ob 8h vsako sob.
 Lokacija: Dvorišče gradu Rače, Grajski trg 14, 2327 Rače
 Organizator: Občina Rače - Fram, Grajski trg 14 2327 Rače
  PRIREDITVE V APRILU 2015

 

Termin: 1. - 30. apr. 
 Lokacija: RAZLIČNE LOKACIJE,
 Organizator: RAZLIČNI ORGANIZATORJI,
  PRIREDITVE V MAJU 2015

 

Termin: 24. apr.  - 31. maj 
 Lokacija: RAZLIČNE LOKACIJE,
 Organizator: RAZLIČNI ORGANIZATORJI,
  Prireditve v organizaciji Turistične zveze Brkini, Kras, Notranjska

 

Termin: 30. jan.  - 31. dec. 
 Lokacija: RAZLIČNE LOKACIJE,
 Organizator: Turistična zveza Brkini, Kras, Notranjska,
  Izlet v Cluj-Napoca, Romunija

 

Termin: 20. - 28. apr.  med in 23:59
 Lokacija:
 Organizator: Združenje EPEKA, so. p., Koroška cesta 8 2000 Maribor
  PRVOMAJSKA BUDNICA

 

Termin: 20. apr.  - 1. maj 
 Lokacija: RAZLIČNE LOKACIJE,
 Organizator: Postojnska godba 1808 in Občina Postojna,
  KRESOVANJE NA KOČI MLADIKI

 

Termin: 24. - 30. apr. 
 Lokacija: Koča Mladika nad Postojno,
 Organizator: Samo Kerlatec - Koča Mladika,
 športna prireditev
  Šport in rekreacija

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: MLADINSKI CENTER CELJE, Mariborska, 3000 Celje
  9. Mednarodni plavalni miting POMLAD 2015

 

Termin: 25. apr.  ob 9h
 Lokacija: Kopališče Pristan, Koroška 33, 2000 Maribor
 Organizator: Plavalno društvo Maribor , Koresova 7 2000 Maribor
  Rokometna tekma: RK MARIBOR Branik - MRK Krka

 

Termin: 25. apr.  ob 18h
 Lokacija: Športna dvorana Tabor Maribor, Koresova 7, 2000 Maribor
 Organizator: Rokometni klub Maribor Branik, Mladinska 29 2000 Maribor
  Uživaj v ZUMBI!

 

Termin: 5. mar.  - 28. maj  ob 19h
 Lokacija: Mladinski center Zagorje ob Savi, Cesta 9.avgusta 48, 1410 Zagorje ob Savi
 Organizator: Mladinski center Zagorje ob Savi, Cesta 9.avgusta 48 1410 Zagorje ob Savi
  ZačeTEK: Tekaški treningi in druženja (obvezne prijave na info@mczos.si)

 

Termin: 2. mar.  - 28. sep.  ob 18h
 Lokacija: Europark Zagorje,
 Organizator: Mladinski center Zagorje ob Savi, Cesta 9.avgusta 48 1410 Zagorje ob Savi
  Brezplačna odbojka (obvezne prijave na info@mczos.si)

 

Termin: 4. mar.  - 27. maj  ob 16h
 Lokacija: Telovadnica OŠ Ivana Skvarče,
 Organizator: Mladinski center Zagorje ob Savi, Cesta 9.avgusta 48 1410 Zagorje ob Savi
  Brezplačna košarka (obvezne prijave na info@mczos.si)

 

Termin: 6. mar.  - 29. maj  ob 18h
 Lokacija: Telovadnica OŠ Ivana Skvarče,
 Organizator: Mladinski center Zagorje ob Savi, Cesta 9.avgusta 48 1410 Zagorje ob Savi
  »DOS EXTREME 2015«

 

Termin: 20. apr.  - 10. maj 
 Lokacija: RAZLIČNE LOKACIJE,
 Organizator: Športno kulturno društvo Notranjc, Postojna,
 festival
  Borza veščin

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija: Facebook: Borza veščin, Ob železnici 16, 2000 Maribor
 Organizator: MKC Maribor, Ljubljanska ulica 4 2000 Maribor
 strokovno srečanje
  Zbiranje pobud v zvezi z obnovo GGN GGE Dobovec-Kum

 

Termin: 26. feb.  - 31. maj 
 Lokacija:
  Banka idej

 

Termin: Odprto ves čas
 Lokacija:
 Organizator: MKC Maribor, Ljubljanska ulica 4 2000 Maribor
  DELAVNICE GLINE

 

Termin: 20. apr.  - 12. maj 
 Lokacija: Zavod Znanje, OE Ljudska univerza Postojna, Ljubljanska cesta 2,
 Organizator: Zavod Znanje Postojna, javni zavod, OE Ljudska univerza Postojna in Zavod Zajtrk v glinokopu,
































































© 2003 CHP - Center za Heterogeno Procesiranje

Slovenj Gradec Velenje Koper Nova Gorica Postojna Jesenice Kranj Ljubljana Novo Mesto Krško Celje Maribor Ptuj Murska Sobota